UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam propozycję aby prezes zwrócił się o pomoc do najbogatszej instytucji w Polsce.Do kościoła katolickiego.Z racji swojego zawodu mógłby zainteresować swojego zwierzchnika i poprosić o wsparcie . W końcu to niezwykły przypadek aby ksiądz był prezesem klubu piłkarskiego. Tak więc czas zacząć działać.

Mus