UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w bogactwie !!! Po co mi przyjaciele w biedzie ? I pije tu do tych co wyjechali kiedyś do pracy na zachodzie a teraz udają że nie istnieją. Ani me ani be ani kukuryku :)Nic od nich nie oczekuję ale niech chociaż dadzą znak że żyją !!!
gdzie jesteście