UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sorry .. czy mam rozumieć że i druga liga to święte krowy i nie muszą pracować ? Brać przykład że Szwajcarii , tam praca na pierwszym miejscu a u nas może i okręgowej będziemy utrzymywać ? Sport to sport a praca to życie !

Max63