72
18.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Takich de,ile mamy za kierownicą tam są swiatla. moze slepi za kierownicą.
(2020.03.18)

info

3  
  2
Wszystko zgodnie z przepisami ,wsyscy mieli zielone
Grasz w zielone (2020.03.18)
To dowodzi, że niezbędne jest wyciągnięcie konstruktywnych wniosków przez zarząd dróg i mostów, i powołanie referatu do spraw bezpieczeństwa ruchu drogowego przy prezydencie miasta, a także rozważenie montowania rogatek ze szlabanami na przejazdach szybkich tramwajów elbląskich.
(2020.03.18)
Lubu duby i przyj,ala w tramwaj. Szkoda że nie w konstal złom.
(2020.03.18)

info

2  
  1
Kurcze. .. ruch jak w niedziele, praktycznie samochodow jest tak malo na ulicach a tu taka, ,wpadka"az strach pomyslec co ta kobieta bylaby w stanie zrobic w godzinach szczytu nawet nie mysle ze moglaby rozjechac kogos na pasach na czerwonym swietle?????. .. Ludzie myslcie!!!!!
(2020.03.18)
Łubu dubu, Łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu! Niech żyje nam!
Miś. (2020.03.18)

info

2  
  2
Myślimy o korona wirusie, czy nie pozarażaliśmy rodzin!!!!!!!!!!
MyślęWięcJestem (2020.03.18)
@MyślęWięcJestem - Wylacz TVP ja tak robie i zyje normalnie, nie mysle o koronavirusie, nie odbija mi, nie magazynuje zywnosci za tysiace zlotych, chodze na spacery a jak jade samochodem to slucham muzyki cichutko w radiu i skupiam sie na zdrowiu i zyciu uczestnikow ruchu drogowego. .. wiecej szkod jak widac przynosi panika niz sama choroba.
(2020.03.18)
pozdrawiam wszystkich pasażerów kierowca koronawirusa
Ojbjada (2020.03.18)

info

1  
  4
Lekki niefart kobiety. Motorniczy tramwaju również musi zachować szczególną ostrożność na skrzyżowaniu mimo że ma zielone światło. Ewidentnie w tym przypadku Za duża prędkość tramwaju. Trochę kultury na torach nie zaszkodzi.
Jamess (2020.03.18)