UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kurcze. .. ruch jak w niedziele, praktycznie samochodow jest tak malo na ulicach a tu taka, ,wpadka"az strach pomyslec co ta kobieta bylaby w stanie zrobic w godzinach szczytu nawet nie mysle ze moglaby rozjechac kogos na pasach na czerwonym swietle?????. .. Ludzie myslcie!!!!!