UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MyślęWięcJestem - Wylacz TVP ja tak robie i zyje normalnie, nie mysle o koronavirusie, nie odbija mi, nie magazynuje zywnosci za tysiace zlotych, chodze na spacery a jak jade samochodem to slucham muzyki cichutko w radiu i skupiam sie na zdrowiu i zyciu uczestnikow ruchu drogowego. .. wiecej szkod jak widac przynosi panika niz sama choroba.


Anuluj