UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@MyślęWięcJestem - Wylacz TVP ja tak robie i zyje normalnie, nie mysle o koronavirusie, nie odbija mi, nie magazynuje zywnosci za tysiace zlotych, chodze na spacery a jak jade samochodem to slucham muzyki cichutko w radiu i skupiam sie na zdrowiu i zyciu uczestnikow ruchu drogowego. .. wiecej szkod jak widac przynosi panika niz sama choroba.