UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kurcze. .. ruch jak w niedziele, praktycznie samochodow jest tak malo na ulicach a tu taka, ,wpadka"az strach pomyslec co ta kobieta bylaby w stanie zrobic w godzinach szczytu nawet nie mysle ze moglaby rozjechac kogos na pasach na czerwonym swietle?????. .. Ludzie myslcie!!!!!