A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tvn24 ogladam ,a psik
@Zorro - Zorro jeśli masz takie umiejętności jak wiedzę w zakresie ortografii to nie kalaj swym pseudonimem tej kultowej postaci.
fantazjia,to jest tonaż i określony krótki bardzo krótki czas przejazdu przez rondo .
Ciekawe z jaką prędkością tramwaj wjechał na rondo, bo zniszczenia są znaczne.
Boże jaka glupia baba, Miejmy nadzieje ze jeszcze nikogo nie splodzila bo jej dzieci beda obarczone ta glupota.
te rondo jest pochxxxxione, namieszali jakimis pasami, po ludzku nie mozna zrobic dwoch pasow na rondzie, zasady sa okreslone jasno, nie, trzeba namieszac organziacja powymyslac zeby bardziej skomplikowac ruch, ty jedz tm pasem ty tamtym bo urzednik wie lepiej (pomijam wypadek)
Te orzy teatraknej rondo to kogos fantazja piniosła w ksztalcie podobne zupełnie do niczego.
Ja w ogóle o tym nie myślę i chce mi się z tego śmiać.
Do spłodzenia potrzebny jeszcze jest chłop!