A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zemsta sithów
No proszę czarna owieczka jeszcze pracuje, gdzie pracować już nie powinien.
NBR- nie umieją się zachować ani jako ludzie w miescie ani jako kierowcy. Sory, ilekroc jedzie nbr to zawsze jakis niedorobiony samochod z wybitą szybą albo ich manewry na drodze pozostawiają wiele do zyczenia, jak ruskie. Chcialabym sie mylic, ale zawsze z nbrem cos jest nie tak :D
Zabrać prawko na stałe.
Róbta róbta Raus Schnella arbait Raus!!!!!
Czarny scenariusz
Widać po sile zniszczeń albo samochód taki słaby albo motorniczy tez mógł wolno nie jechac...
NBR. Niebespiecznie Blisko Rosji
Takich mamy za kierownicą tam są swiatla. moze slepi za kierownicą.
Szkoda ,że uroda nie poszła w parze z rozumem. Njważniejsze ,Nic sie niestało Polacy nic sie nie stało.