Zderzenie mercedesa z tramwajem na rondzie Solidarności

72
18.03.2020
Zderzenie mercedesa z tramwajem na rondzie Solidarności
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (18 marca) przed godz. 9 na rondzie Solidarności doszło do zderzenia osobowego mercedesa z tramwajem. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 29-letniej kobiecie kierującej mercedesem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ruch tramwajów może być wstrzymany na kilka godzin. Zobacz więcej zdjęć.

- 29-letnia kierująca mercedesem wjeżdżając na przejazd tramwajowy przy rondzie Solidarności nie ustąpiła pierwszeństwa nadjeżdżającemu z prawej strony tramwajowi. Wjechała, kiedy sygnalizator zakazywał wjazdu na skrzyżowanie. Doszło do zderzenia bocznego, na szczęście nikomu się nic nie stało. Kierująca mercedesem jechała sama, była trzeźwa. Skierujemy wniosek do sądu o ukaranie kobiety – mówi sierż. szt. Maciej Krztoń z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu.
   Na czas pracy służb ratowniczych wewnętrzny pas ronda był zablokowany, mimo to ruch samochodów odbywał się dość płynnie. Natomiast kilka godzin mogą potrwać utrudnienia w ruchu tramwajów, który obecnie jest wstrzymany na tej trasie. 

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
najbrzydszy mercedes na swiecie ta baba pewnie tez uroda nie grzeszy
(2020.03.18)
Gdyby zderzenie nastąpiło z drugiej strony samochodu (od strony kierowcy), nie było by potrzeby nałożenia mandatu. Szczęście w nieszczęściu że obyło się bez ofiar.
mieszkaniecc (2020.03.18)

info

37  
  0
Zamknać wstrzynać komunikacje miejską hest labdemia,epidemia pracownicy sie boją, rownież na bezpieczeństwo .Tak właśnie jak w tym wypadku! Motorniczy,kierowca zamiast skupiać sie na drodze myśli o korona wirusie sars,oraz o rodzinie czy oby nie pozarażał.Decyzja ,brak Decyzji Prezydenta hest narażaniem na utrate zdrowia ,życia
Wyborca v (2020.03.18)
Moim zdaniem to zemsta za strajk
Typek (2020.03.18)
Nie jest to zemsta za strajk. To jest nagminne zachowanie kierowców na tym rondzie. Wjazd na czerwonym gdy bimbaj jedzie.
Motorniczy (2020.03.18)
Ta polityczne podłoże Panie Prezydencie.
Taczka (2020.03.18)
Ogórka żal. .. .
jarosz (2020.03.18)
Zrobi sie szlabany teraz w modzie
Hah (2020.03.18)
Miałem na myśli zemste motorniczego
Typek (2020.03.18)
Sie wyklepie
Klepka (2020.03.18)