Wybrany wątek opinii
Nie jest to zemsta za strajk. To jest nagminne zachowanie kierowców na tym rondzie. Wjazd na czerwonym gdy bimbaj jedzie.
Do moderacji
Odpowiedz
49
0
Zrobi sie szlabany teraz w modzie
Do moderacji
Odpowiedz
6
2