Wybrany wątek opinii

Nie jest to zemsta za strajk. To jest nagminne zachowanie kierowców na tym rondzie. Wjazd na czerwonym gdy bimbaj jedzie.
Motorniczy (2020.03.18)
Zrobi sie szlabany teraz w modzie
Hah (2020.03.18)
Powrót do komentarzy