UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby zderzenie nastąpiło z drugiej strony samochodu (od strony kierowcy), nie było by potrzeby nałożenia mandatu. Szczęście w nieszczęściu że obyło się bez ofiar.

mieszkaniecc

Anuluj