UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby zderzenie nastąpiło z drugiej strony samochodu (od strony kierowcy), nie było by potrzeby nałożenia mandatu. Szczęście w nieszczęściu że obyło się bez ofiar.
mieszkaniecc
Gdyby zderzenie nastąpiło z drugiej strony samochodu (od strony kierowcy), nie było by potrzeby nałożenia mandatu. Szczęście w nieszczęściu że obyło się bez ofiar.
mieszkaniecc