UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jest to zemsta za strajk. To jest nagminne zachowanie kierowców na tym rondzie. Wjazd na czerwonym gdy bimbaj jedzie.

Motorniczy

Anuluj