UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jest to zemsta za strajk. To jest nagminne zachowanie kierowców na tym rondzie. Wjazd na czerwonym gdy bimbaj jedzie.
Motorniczy
Nie jest to zemsta za strajk. To jest nagminne zachowanie kierowców na tym rondzie. Wjazd na czerwonym gdy bimbaj jedzie.
Motorniczy