UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zamknać wstrzynać komunikacje miejską hest labdemia,epidemia pracownicy sie boją, rownież na bezpieczeństwo .Tak właśnie jak w tym wypadku! Motorniczy,kierowca zamiast skupiać sie na drodze myśli o korona wirusie sars,oraz o rodzinie czy oby nie pozarażał.Decyzja ,brak Decyzji Prezydenta hest narażaniem na utrate zdrowia ,życia

Wyborca v