UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zamknać wstrzynać komunikacje miejską hest labdemia,epidemia pracownicy sie boją, rownież na bezpieczeństwo .Tak właśnie jak w tym wypadku! Motorniczy,kierowca zamiast skupiać sie na drodze myśli o korona wirusie sars,oraz o rodzinie czy oby nie pozarażał.Decyzja ,brak Decyzji Prezydenta hest narażaniem na utrate zdrowia ,życia
Wyborca v