Wybrany wątek opinii
Zamknać wstrzynać komunikacje miejską hest labdemia,epidemia pracownicy sie boją, rownież na bezpieczeństwo .Tak właśnie jak w tym wypadku! Motorniczy,kierowca zamiast skupiać sie na drodze myśli o korona wirusie sars,oraz o rodzinie czy oby nie pozarażał.Decyzja ,brak Decyzji Prezydenta hest narażaniem na utrate zdrowia ,życia
Do moderacji
Odpowiedz
6
50
Ja w ogóle o tym nie myślę i chce mi się z tego śmiać.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0