UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mało z okien nie wypadli aby tylko zrobić "dobre zdjęcie". Widać takie wydarzenia nadają ich życiu sensu. Wszystko za fotkę! Jak nudne I smutne trzeba mieć życie... Współczuję.

Żal

Anuluj