UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mało z okien nie wypadli aby tylko zrobić "dobre zdjęcie". Widać takie wydarzenia nadają ich życiu sensu. Wszystko za fotkę! Jak nudne I smutne trzeba mieć życie... Współczuję.
Żal
Mało z okien nie wypadli aby tylko zrobić "dobre zdjęcie". Widać takie wydarzenia nadają ich życiu sensu. Wszystko za fotkę! Jak nudne I smutne trzeba mieć życie... Współczuję.
Żal