UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Policjanci zawsze mają pałki i resztę środków przymusu bezpośredniego przy sobie, a to na pasku, w Kairze itd. Jakbyś nie zauważył są w kombinezonie ochronnym, a tam nie ma gdzie włożyć, więc trzymał w ręku dla swojego bezpieczeństwa i ratowników w razie W

On86