UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widziałem tę akcję (po sąsiedzku). Wiadomo. Różne rzeczy w życiu człowieka się zdarzają. Tym bardziej w czasie takiego czerwonego alertu jak teraz. Ale ludki z kamerami, aparatami, czychającymi, (czyt. dziennikarze albo foto. .. .inaczej paparatzi)- widok bezcenny. Tylko czekam jak w szyjkę mac. .. .. albo w jelito grube człowieka wsadzą swoje obiektywy. .. ..

nikon-d....

Anuluj