62
11.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No i po części trzeba będzie kuriera wysłać. Poza tym zrobią jak nowego mają czym
CopKiller (2020.03.12)

info

0  
  0
Owszem, ewidentna wina pani kierowcy ze skody, ale czy pan kierowca mercedesa jechał zgodnie z przepisami 50 km/h? Po uszkodzeniach przodu samochodu widać, że chyba nie. Także pan kierowca też ma za uszami.
Sherlock (2020.03.12)
lelum polelum
(2020.03.12)

info

0  
  0
albo smsik
(2020.03.12)
co druga osoba kierująca gada przez lub pisze sms gdzie policja?
(2020.03.12)

info

1  
  0
No to samochód tatusia na złom. Swoją drogą coraz więcej bab powoduje wypadki. Powinna być ustawowo ograniczona ilosć prawa jazdy dla bab w danej gminie.
(2020.03.12)
Baby na tory!
(2020.03.12)

info

1  
  3
Te filozof wiejski się znalazł. Skoro jeździsz PKSem to się nie wypowiadaj o samochodach.
(2020.03.12)
Jak kolizja na grunwaldzkiej była gdzie 20latek jechał jak wariat i rozwalił 3 samochody - nawet nie hamował! - to dostał tylko mandat! Chore. ..
(2020.03.12)

info

4  
  0
Ktoś zwrócił uwagę na to w jaki sposób świeci słońce ? Celowo wjechała na to skrzyżowanie aby nie ustąpić? Desperatka ? Czytam te wasze komentarze i widać na nich jasno aby dokopać, dowalić, poniżyć by się dowartościować. W psychologii jest na to określenie jedno.
(2020.03.12)

info

1  
  2