A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No i po części trzeba będzie kuriera wysłać. Poza tym zrobią jak nowego mają czym
Owszem, ewidentna wina pani kierowcy ze skody, ale czy pan kierowca mercedesa jechał zgodnie z przepisami 50 km/h? Po uszkodzeniach przodu samochodu widać, że chyba nie. Także pan kierowca też ma za uszami.
lelum polelum
albo smsik
co druga osoba kierująca gada przez lub pisze sms gdzie policja?
No to samochód tatusia na złom. Swoją drogą coraz więcej bab powoduje wypadki. Powinna być ustawowo ograniczona ilosć prawa jazdy dla bab w danej gminie.
Baby na tory!
Te filozof wiejski się znalazł. Skoro jeździsz PKSem to się nie wypowiadaj o samochodach.
Jak kolizja na grunwaldzkiej była gdzie 20latek jechał jak wariat i rozwalił 3 samochody - nawet nie hamował! - to dostał tylko mandat! Chore. ..
Ktoś zwrócił uwagę na to w jaki sposób świeci słońce ? Celowo wjechała na to skrzyżowanie aby nie ustąpić? Desperatka ? Czytam te wasze komentarze i widać na nich jasno aby dokopać, dowalić, poniżyć by się dowartościować. W psychologii jest na to określenie jedno.