UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokladnie... Jezdzę bezkolizyjnie 25 lat..Nie chcę krytykowac mlodych kierowcow, bo kazdy kiedys nim był. Denerwują mnie komentarze typu,, pewnie paniusia makijaz poprawiala, itd. Niech wszyscy spojrzą obiektywnie wokoł na roznych szalencow. I wiek tu nie ma znaczenia.Codziennie obserwuję 25, 30, 35.40 50 latkow -szarzujacych debili. Czasem taka 19 latka moze byc lepszym kierowcą niż 40 letni , ktory posiadajac dobre auto mysli ze jest panem miejskich ulic, Jedzie newowo za pojazdem jadacym 50- tką przez miasto...Nagle wyrywa zeby wyprzedzic z piskiem opon, by za chwile spotkac sie obok na czeronym swietle.

Szofer

Anuluj