A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oooo ulubieńcy portelu he he
A co z panią Kluge,jak ona jest rozliczana finansowo w światowidzie i z innych pseudo działalności?,Słucham bo interesuje to mieszkańców!!!!
już niedługo ekipa PO będzie miała trudności z zebraniem całej drużyny do haratania w gałę :)
@rtgh - Spotkanie jest odwołane.
Ci idioci z PO nie wyciagneli zadnego wniosku z referendum 2013.Kolejna kolizja z suwerenem bedzie dla nich katastrofalna. Biada im oj biada.
Szkodnik Wcisła nadal jątrzy.
To prawda,nie szanuje młodych,wykształconych pracowników,powinna już dawno być na emeryturze.
Bo to jest chory system,w jej przypadku liczy się stan konta,reszta jest nieważna.
To prawda,są ludźmi bez honoru i jeszcze ten bezczelny z Lidzbarka,on powinien mieć zakaz wstępu do Elbląga,zniszczył nasze miasto i się głupio uśmiecha.Elbląg do Pomorza,dość dojenia naszego miasta przez mniejszość ukraińską z szuwar i bagien.
PiS akurat tu,w Elblągu nie rządzi,gdyby rządził to miasto by kwitło,a tak to...wieś śpiewa i tańczy.