67
10.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak widać na zdjęciu, miny na twarzach jakieś takie posępne. Pewnie nie wierzą w to co robią !
Zkj (2020.03.10)

info

8  
  0
P. Gelert może tak do roboty się wziąć i zacząć być dyrektorem - Nie dziwię się że wam suweren faka pokazał - w maju też pokaże - idźcie tą drogą dalej
30 parolatek (2020.03.11)

info

4  
  1
POszli won donosiciele na Polskę
(2020.03.11)

info

7  
  1
Rauty to nie w godz pracy i tym od zdrowia to czas zająć się profilaktykom od wirusa a nie partyjne zabawy
(2020.03.11)

info

3  
  0
Serdecznie wy.....
Tylko bez cenzury tym razem. (2020.03.11)

info

1  
  0
@rtgh - chłopie przestań, on często gęsto się wysłowić nie potrafi, to jakaś pomyłka
(2020.03.11)
@plok - a kto ma tego synusia???
(2020.03.11)
@nidekl - słusznie, to paranoja, tyle kasy bierze a nic nie robi tylko biega za tym leniem Wcisło
(2020.03.11)
Dobre PO kolejnych WYBORACH będziecie zamykać wszystkie biura, bo nie będzie dla waszej marnej zakłamanej partyjki subwencji z budżetu państwa.
(2020.03.11)

info

4  
  1
Panie Wcisła, Panskie spotkania to podgrzewanie zwolennikow opozycji. Nie ma w tych spotkaniaach nic merytorycznego, za żadnym razem nie odpowiedział pan na pytania osób innych niż swoich zwolenników. To co pan uprawia na tych spotkaniach to pokaz swojego ego.
elblazanin zadajacy pytania (2020.03.11)

info

3  
  1