A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak widać na zdjęciu, miny na twarzach jakieś takie posępne. Pewnie nie wierzą w to co robią !
P. Gelert może tak do roboty się wziąć i zacząć być dyrektorem - Nie dziwię się że wam suweren faka pokazał - w maju też pokaże - idźcie tą drogą dalej
POszli won donosiciele na Polskę
Rauty to nie w godz pracy i tym od zdrowia to czas zająć się profilaktykom od wirusa a nie partyjne zabawy
Serdecznie wy.....
@rtgh - chłopie przestań, on często gęsto się wysłowić nie potrafi, to jakaś pomyłka
@plok - a kto ma tego synusia???
@nidekl - słusznie, to paranoja, tyle kasy bierze a nic nie robi tylko biega za tym leniem Wcisło
Dobre PO kolejnych WYBORACH będziecie zamykać wszystkie biura, bo nie będzie dla waszej marnej zakłamanej partyjki subwencji z budżetu państwa.
Panie Wcisła, Panskie spotkania to podgrzewanie zwolennikow opozycji. Nie ma w tych spotkaniaach nic merytorycznego, za żadnym razem nie odpowiedział pan na pytania osób innych niż swoich zwolenników. To co pan uprawia na tych spotkaniach to pokaz swojego ego.