67
10.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Edward,powiedz to tym,co na nich głosują,wszak to " elyta"
(2020.03.11)
Miasto już dawno upadło...
(2020.03.11)
Ale ktoś na niego głosuje,pewnie teren.
(2020.03.11)
na szczaw z wami.
(2020.03.11)

info

1  
  0
jurek motorówka rulez
(2020.03.12)

info

0  
  0
@alfik45 - święte słowa, nic dodać nic ująć
(2020.03.12)
Nie psioczyć, przynajmniej w jej szpitalu nie było zabójczych kopert.
WiernyPO (2020.05.06)