A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Edward,powiedz to tym,co na nich głosują,wszak to " elyta"
Miasto już dawno upadło...
Ale ktoś na niego głosuje,pewnie teren.
na szczaw z wami.
jurek motorówka rulez
@alfik45 - święte słowa, nic dodać nic ująć
Nie psioczyć, przynajmniej w jej szpitalu nie było zabójczych kopert.