UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ci idioci z PO nie wyciagneli zadnego wniosku z referendum 2013.Kolejna kolizja z suwerenem bedzie dla nich katastrofalna. Biada im oj biada.
yataman
Ci idioci z PO nie wyciagneli zadnego wniosku z referendum 2013.Kolejna kolizja z suwerenem bedzie dla nich katastrofalna. Biada im oj biada.
yataman