UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Wcisła, Panskie spotkania to podgrzewanie zwolennikow opozycji. Nie ma w tych spotkaniaach nic merytorycznego, za żadnym razem nie odpowiedział pan na pytania osób innych niż swoich zwolenników. To co pan uprawia na tych spotkaniach to pokaz swojego ego.

elblazanin zadajacy pytania

Anuluj