UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobre PO kolejnych WYBORACH będziecie zamykać wszystkie biura, bo nie będzie dla waszej marnej zakłamanej partyjki subwencji z budżetu państwa.


Anuluj