UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Wcisła, Panskie spotkania to podgrzewanie zwolennikow opozycji. Nie ma w tych spotkaniaach nic merytorycznego, za żadnym razem nie odpowiedział pan na pytania osób innych niż swoich zwolenników. To co pan uprawia na tych spotkaniach to pokaz swojego ego.
elblazanin zadajacy pytania