67
10.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
czy do biura bez problemu dostaną się osoby niepełnosprawne ruchowo, na wózkach inwalidzkich?
(2020.03.10)

info

7  
  1
Niech lepiej zrobi porządek ze swoim nieślubnym synkiem Wojtusiem. ..
plok (2020.03.10)
A od kiedy figuranci pracuja? Tak sa zajeci , ze jedynie figuruja na listach plac. Cale szczescie, ze ledwie wystarcza im czasu na podjecie tych marnych groszy , ktore w ogole , ale to absolutnie nie odzwierciedlaja I ich trudu oraz ciezkiej mozolnej , wyczerpujacej pracy.
Ja to wiem (2020.03.10)
a może mnie pocałować w d. .ę
Elżbieta_G (2020.03.10)

info

9  
  0
A pamiętacie jak PO się konsultowało z ludźmi i słuchało ich zdania w sprawie wieku emerytalnego ? Olali całe społeczeństwo z góry.
(2020.03.10)

info

9  
  1
Pijarowo słaby moment i duży nietakt, ale zadufanie gubi
(2020.03.10)

info

13  
  0
rzygać się chce na ich widok
jaaaaaaaaaa (2020.03.10)

info

10  
  0
GELERTOWA zajmij się szpitalem a nie w pppppolitykę sie bawisz babsko
nidekl (2020.03.10)
Oni nigdy nie potrafili sie zachować. Godność uczciwość i honor6 to pojęcia obce dla członków PO i ich elektoratu.
Mamakaroliny (2020.03.10)

info

10  
  2
Ta buta i arogancja to na porządku dziennym, a odświeżacz co robi w godzinach pracy, partyjne sprawy załatwia? Czy piasek na plażę?
(2020.03.10)

info

6  
  1