A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
czy do biura bez problemu dostaną się osoby niepełnosprawne ruchowo, na wózkach inwalidzkich?
Niech lepiej zrobi porządek ze swoim nieślubnym synkiem Wojtusiem. ..
A od kiedy figuranci pracuja? Tak sa zajeci , ze jedynie figuruja na listach plac. Cale szczescie, ze ledwie wystarcza im czasu na podjecie tych marnych groszy , ktore w ogole , ale to absolutnie nie odzwierciedlaja I ich trudu oraz ciezkiej mozolnej , wyczerpujacej pracy.
a może mnie pocałować w d. .ę
A pamiętacie jak PO się konsultowało z ludźmi i słuchało ich zdania w sprawie wieku emerytalnego ? Olali całe społeczeństwo z góry.
Pijarowo słaby moment i duży nietakt, ale zadufanie gubi
rzygać się chce na ich widok
GELERTOWA zajmij się szpitalem a nie w pppppolitykę sie bawisz babsko
Oni nigdy nie potrafili sie zachować. Godność uczciwość i honor6 to pojęcia obce dla członków PO i ich elektoratu.
Ta buta i arogancja to na porządku dziennym, a odświeżacz co robi w godzinach pracy, partyjne sprawy załatwia? Czy piasek na plażę?