A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cała Polska walczy z koronowirusem, a Ci sobie spotkanie robią 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
Oni zawsze wyskocza z czymś w nie porę, jak zwykle wyczucie chwili, ale to cale Peło, . .. lepiej by zadbali o zabezpieczenia w środku dezynfekcyjne których brak
@Edward.c - Musicie? Ale słabo wam to wychodzi, bo przy korycie są już wiele lat !!!!! Słabo się staracie !!!
"rozwijał wirtualne spotkania z mieszkańcami. "zawsze byly wirtualne
- "Od pół roku spotykamy się z mieszkancami "- mówi Wcisła a ja pytam się po co ?
Gniazdo szatana.
Szkoda nerwów na takiego Wcisło. Na niego głosowało ponad 50 tys. wyborców i już tak zostanie na długo. Może jakiś zakład ?
50 tys głosowało na PO, nie ważne kto by to był. Przeszedłby. Polacy nie głosują na osoby, tylko na partię.
Informacja tygodnia