67
10.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cała Polska walczy z koronowirusem, a Ci sobie spotkanie robią 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
(2020.03.10)

info

21  
  5
Oni zawsze wyskocza z czymś w nie porę, jak zwykle wyczucie chwili, ale to cale Peło, . .. lepiej by zadbali o zabezpieczenia w środku dezynfekcyjne których brak
(2020.03.10)

info

20  
  2
@Edward.c - Musicie? Ale słabo wam to wychodzi, bo przy korycie są już wiele lat !!!!! Słabo się staracie !!!
(2020.03.10)
"rozwijał wirtualne spotkania z mieszkańcami. "zawsze byly wirtualne
(2020.03.10)

info

17  
  2
Już jutro o godzinie 18 w hotelu Atrium spotkanie otwarte z Krzysztofem Bosakiem, kandydatem na prezydenta RP. Zapraszam. Jedyny kandydat który nie boi się trudnych pytań od wyborców.
rtgh (2020.03.10)
- "Od pół roku spotykamy się z mieszkancami "- mówi Wcisła a ja pytam się po co ?
(2020.03.10)

info

17  
  3
Gniazdo szatana.
Mietek22 (2020.03.10)

info

18  
  2
Szkoda nerwów na takiego Wcisło. Na niego głosowało ponad 50 tys. wyborców i już tak zostanie na długo. Może jakiś zakład ?
(2020.03.10)

info

16  
  1
50 tys głosowało na PO, nie ważne kto by to był. Przeszedłby. Polacy nie głosują na osoby, tylko na partię.
123 głosy . (2020.03.10)

info

17  
  0
Informacja tygodnia
(2020.03.10)

info

6  
  1