UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Edward.c - Musicie? Ale słabo wam to wychodzi, bo przy korycie są już wiele lat !!!!! Słabo się staracie !!!
@Edward.c - Musicie? Ale słabo wam to wychodzi, bo przy korycie są już wiele lat !!!!! Słabo się staracie !!!