UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już jutro o godzinie 18 w hotelu Atrium spotkanie otwarte z Krzysztofem Bosakiem, kandydatem na prezydenta RP. Zapraszam. Jedyny kandydat który nie boi się trudnych pytań od wyborców.
rtgh
Już jutro o godzinie 18 w hotelu Atrium spotkanie otwarte z Krzysztofem Bosakiem, kandydatem na prezydenta RP. Zapraszam. Jedyny kandydat który nie boi się trudnych pytań od wyborców.
rtgh