UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już jutro o godzinie 18 w hotelu Atrium spotkanie otwarte z Krzysztofem Bosakiem, kandydatem na prezydenta RP. Zapraszam. Jedyny kandydat który nie boi się trudnych pytań od wyborców.

rtgh

Anuluj