UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ZdzichuMarynarz - Wygraliśmy z Cracovią 3:0 piękna bramka Stanisława Ożoga w meczu ze Sandecją Nowy Sącz dwie kielecki drużyn Korona i Błękitni teraz na Błękitnych Korona ma stadion Siarka Tarnobrzeg awansowała do I ligi z Kobylańskim na czele, Polonia Warszawa grała, Wisłoka Dębica no i ten baraż z Ursusem Warszawa niezapomniana. Pozdrawiam Marynarz

Darek153

Anuluj