UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Byłem tam wtedy, miałem 14 lat, staliśmy pod bramą aż jakiś kibic wziął nas bez biletu. Niosło się wtedy, po dwóch porażkach z rzeszowsko-kieleckich cy jakoś tak nagle Cracovia aż 3-0 ale to było. Do dziś pamiętam a ludzi na meczu chyba z 5 tysiecy. Do późna na murach stadionu pisało sprayem ZKS-Cracovia 3:0 gdzie potem ktoś zamienić na 8:0 wiecej można wyczytać w książce o Olimpii.

Ziutek14