Wybrany wątek opinii

Nie byłem na meczu. Napiszcie czy to był fuks czy dobrze grali. Jak grał Krasa i czy wszedl Rozumowski
(2020.03.07)
Grali jeszcze raz lepiej niż w lodzi wiec naprawdę mega klasa
(2020.03.07)
Grali zaje..
Pioter1012 (2020.03.07)
Powrót do komentarzy