Wybrany wątek opinii
Nie byłem na meczu. Napiszcie czy to był fuks czy dobrze grali. Jak grał Krasa i czy wszedl Rozumowski
Do moderacji
Odpowiedz
6
23
Grali jeszcze raz lepiej niż w lodzi wiec naprawdę mega klasa
Do moderacji
Odpowiedz
27
1
Grali zaje..
Do moderacji
Odpowiedz
5
1