UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do PPV.Gambeto co ma prezes do podgrzewanej murawy.Idz i gadaj do ratusza.On jest właścicielem stadionu.Kuzwa co za frajerstwo które tylko mąci.
Do PPV.Gambeto co ma prezes do podgrzewanej murawy.Idz i gadaj do ratusza.On jest właścicielem stadionu.Kuzwa co za frajerstwo które tylko mąci.