UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do PPV.Gambeto co ma prezes do podgrzewanej murawy.Idz i gadaj do ratusza.On jest właścicielem stadionu.Kuzwa co za frajerstwo które tylko mąci.


Anuluj