UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Transmisja byla tam gdzie zawsze czyli na tvcom pl tylko ze klub i patron medialny nas (kibicow z zagranicy)o tym nie poinformowal. Stu kibicow po 15zl to juz 1500zl Ale klub jest bogaty i po takie drobne nie bedzie sie schylal (pewnie brzuch przeszkadza)

PPV

Anuluj