UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Transmisja byla tam gdzie zawsze czyli na tvcom pl tylko ze klub i patron medialny nas (kibicow z zagranicy)o tym nie poinformowal. Stu kibicow po 15zl to juz 1500zl Ale klub jest bogaty i po takie drobne nie bedzie sie schylal (pewnie brzuch przeszkadza)
PPV