UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
takich emocji juz dawno nie widziałem na Agrykola 8,chwała naszym piłkarzom za walke do końca, to chyba na przekór prezesowi G. który już nas skazał na walke tylko o utrzymanie a to jest sport itrzeba zawsze grac o wyższe cele.
kolegarudego