UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mario zbadaj sie na koronawirusa, bo czytam ze w tej Hiszpanii ludzie zaczynaja chorowac, a Pani wrocila z ferrii wiec kto wie
Mario zbadaj sie na koronawirusa, bo czytam ze w tej Hiszpanii ludzie zaczynaja chorowac, a Pani wrocila z ferrii wiec kto wie