UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mario zbadaj sie na koronawirusa, bo czytam ze w tej Hiszpanii ludzie zaczynaja chorowac, a Pani wrocila z ferrii wiec kto wie


Anuluj