UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Coraz bardziej lubię felietony autorstwa tej Pani. Zawierają naprawdę trafne wnioski. Poziom tej sesji był naprawdę żenująco słaby głównie za sprawą prezentacji EPEC i bezradnych którzy nie mają bladego pojęcia o ciepłownictwie. To oni mają dokonać wyboru. Dramat.
Jamess