UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coraz bardziej lubię felietony autorstwa tej Pani. Zawierają naprawdę trafne wnioski. Poziom tej sesji był naprawdę żenująco słaby głównie za sprawą prezentacji EPEC i bezradnych którzy nie mają bladego pojęcia o ciepłownictwie. To oni mają dokonać wyboru. Dramat.

Jamess

Anuluj