UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Coraz bardziej lubię felietony autorstwa tej Pani. Zawierają naprawdę trafne wnioski. Poziom tej sesji był naprawdę żenująco słaby głównie za sprawą prezentacji EPEC i bezradnych którzy nie mają bladego pojęcia o ciepłownictwie. To oni mają dokonać wyboru. Dramat.
Jamess