UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wnikliwa i bardzo trafna analiza w sprawie ciepła brawo dla autorki felietonu, szkoda tylko że oddźwięk jej w UM będzie raczej mały.

czytelnikA

Anuluj