UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wnikliwa i bardzo trafna analiza w sprawie ciepła brawo dla autorki felietonu, szkoda tylko że oddźwięk jej w UM będzie raczej mały.
czytelnikA
Wnikliwa i bardzo trafna analiza w sprawie ciepła brawo dla autorki felietonu, szkoda tylko że oddźwięk jej w UM będzie raczej mały.
czytelnikA