UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja myślę, że wszyscy martwicie się niepotrzebnie, tym bardziej, że pieniędzy z tego nie macie no i chyba satysfakcji, ja jestem dobrej myśli, zimy coraz cieplejsze więc i problem sam się rozwiąże,

hahaha

Anuluj