UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zadala se pani trud , nie raz przegladajac debate i pokłon ode mnie . Zas swoim zdaniem uzupelnie iz jesli wegiel nie sprzyja klimatu to nie mniej niz benzyna . A lansowanie gazu jako proekologia przez inzynierow jest troche zenujace .Wole biomase krajowa . Zgadzam sie z tymi ,ktorzy sprzeciwiaja sie wozeniu wegla nie polskiego linia 204 . Argument cemy odpada , bo to polaczenie jest drozsze niz koleja nadzalewem , ktore jest bardziej plaskie i wymaga mniejszej sily pociagowej w obu stronach . Tedy mozna przede wszystkim transportowac rope czy nawet gaz .

skrupulatnie