UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Ryszard Klim - Panie Ryszardzie. Jeżeli faktycznie nagrody w EPEC to ponad milion, a tzw. MIAST nie ma kilkuset tysięcy na podwyżki dla pracowników TE, to jesteśmy naprawdę oszukiwani. Nasze pieniądze idą na sponsoringi, a dla pracujących ludzi nie ma, To EPEC łupi. URE nie proponuje stawek, zatwierdza to, co EPEC podaje
Szacun