UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najważniejsze to problem ciepla w mieście złożyć na kark Rady i niech to ona nic nie kumajaca w sprawach ciepla ponosi przed mieszkańcami odpowiedzialność, dobre zagranie logistyczne, brawo
Najważniejsze to problem ciepla w mieście złożyć na kark Rady i niech to ona nic nie kumajaca w sprawach ciepla ponosi przed mieszkańcami odpowiedzialność, dobre zagranie logistyczne, brawo