UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najważniejsze to problem ciepla w mieście złożyć na kark Rady i niech to ona nic nie kumajaca w sprawach ciepla ponosi przed mieszkańcami odpowiedzialność, dobre zagranie logistyczne, brawo


Anuluj