83
06.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a w kolejce czeka EPWiK i oczyszczalnia ścieków. Zawsze pisałem że i EPEC i EPWiK były i są tragicznie zarządzane. A kto jest winny ? właściciel czyli prezydent. I jakby prześwietlić te dwie "instytucje"to byśmy zobaczyli że stanowiły one zaplecze do zatrudniania różnych pociotków, kolegów prominentnych elbląskich "polityków". I w takiej sytuacji - trudno o merytoryczne i konieczne zmiany, gdyż to "ogon merda psem"tzn prezydent jest w rękach dyrektorów tych dwóch "firm". Od lat pisałem że miasto 100 tys. jak Elbląg - na zachodzie zatrudnia ok. 100 osób w wodociągach, u nas ok. 300.I wszyscy to wiedzą i co - i nic.
hamulcowy (2020.03.06)

info

35  
  2
ZKM do likwidacji, dyrektor TE do zwolnienia.
(2020.03.06)

info

21  
  3
Miasto nie ma pieniędzy na nic a nagle mają się znaleźć grube miliony na własne źródło ciepła. Kompromitacji prezydenta ciąg dalszy! Tylko spalarnia śmieci! Daje energię i pozbywamy się odpadów.
kolinskinaprezydenta (2020.03.06)
A gdzie twój ziom się zagubił ,nie udziela się na forach i jest trochę smutno i nudno , gdzie jest K???????
(2020.03.06)
dziś polecam nowy film "Hejter"to tak dla przypomnienia jak nieźle zorganizowana grupa ciepłowników hejtowała parę osób w sposób prostacki, wulgarny i ohydny z pełnym przyzwoleniem, kiedy zaczęli rozgryzać problem ciepła, a jak widać ten smród ciągnie się do dziś, plugawy poeta pozdrawia i jak zawsze pamięta i nie zapomni, a dobre kino i na czasie warto zawsze obejrzeć ku przestrodze
(2020.03.06)
A najlepszym MODELEM jest Wróbel, który bełkotał bez sensu do kamery, dla konkurencyjnej gazety. Nic zrozumieć nie można było.
Model latający tu i tam (2020.03.06)

info

20  
  1
przyjdzie czas ze poznamy te osoby, bo wszystko zmierza w tym kierunku, za wszystko się płaci nawet po latach, cała układanka runie
(2020.03.06)
Zasada że mamrotać trza, gdy nie wiadomo co powiedzieć skrupulatnie przestrzegana przez prezydenta i przewodniczącego.
(2020.03.06)

info

14  
  0
Pani Mario, jest takie powiedzenie: " lepiej dobrze przyobiecać, niż byle jak dać". Obietnice przedwyborcze były szumne, konkretne i dostępne dla oka wyborców w całym mieście. Ludzie w większości naiwni to łyknęli i jest jak jest. Teraz z panującego impasu trzeba jakoś wyjść i coś zaoferować, czyli dać. Ale nie można tego zrobić byle jak. Trzeba to skonsultować, opracować, dać do analizy radnym; wszystko po to, by zakręcić i tak w zdecydowanej większości zdezorientowanych wyborców. A na końcu ogłosić sukces i przedstawić formułkę, że zrobiliśmy wszystko, a nawet więcej niż mogliśmy...a ile pracy i wysiłku nas to kosztowało!!! Ps. Jak tam sytuacja ze zbiornikiem retencyjnym? Był w deklaracjach przedwyborczych.
Instruktor WOPR (2020.03.06)
To Wody Polskie chyba.
(2020.03.06)