UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miasto nie ma pieniędzy na nic a nagle mają się znaleźć grube miliony na własne źródło ciepła. Kompromitacji prezydenta ciąg dalszy! Tylko spalarnia śmieci! Daje energię i pozbywamy się odpadów.

kolinskinaprezydenta