UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a w kolejce czeka EPWiK i oczyszczalnia ścieków. Zawsze pisałem że i EPEC i EPWiK były i są tragicznie zarządzane. A kto jest winny ? właściciel czyli prezydent. I jakby prześwietlić te dwie "instytucje"to byśmy zobaczyli że stanowiły one zaplecze do zatrudniania różnych pociotków, kolegów prominentnych elbląskich "polityków". I w takiej sytuacji - trudno o merytoryczne i konieczne zmiany, gdyż to "ogon merda psem"tzn prezydent jest w rękach dyrektorów tych dwóch "firm". Od lat pisałem że miasto 100 tys. jak Elbląg - na zachodzie zatrudnia ok. 100 osób w wodociągach, u nas ok. 300.I wszyscy to wiedzą i co - i nic.

hamulcowy

Anuluj