UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie twój ziom się zagubił ,nie udziela się na forach i jest trochę smutno i nudno , gdzie jest K???????
A gdzie twój ziom się zagubił ,nie udziela się na forach i jest trochę smutno i nudno , gdzie jest K???????